Poďakovanie Nadácii Filantropia a tímu Grandhotela Praha

Dňa 19.12.2016 sme boli srdečne pozvaní na 1. benefičný koncert Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici, ktorý v spolupráci s nadáciou Filantropia zrealizoval Prvú tatranskú vianočnú zbierku darčekov pre deti z nášho detského domova a detského domova v Podolínci.

V konferenčnej sále sa rozozvučali nástroje detského husľového orchestra Tereza a v srdciach prítomných sa rozbúšilo srdce rýchlejšie pri tónoch speváčky Mirky Partlovej. Všetci prítomní pocítili úžasný umelecký zážitok a “vôňu” vianočnej atmosféry. Vďaka všetkým dobrým ľuďom, nadácii Filantropia a herečke Zuzke Vačkovej sa pod vianočným stromčekom hotela nazbieralo obrovské množstvo vianočných darčekov, ktoré poputovali deťom do nášho detského domova. Radosť detí pri nachádzaní “toho svojho balíčka” bola neopakovateľná.

Vieme, že hmotné dary deťom v detskom domove nenahradia to, čo najviac potrebujú a čo im v živote najviac chýba. Blízkosť rodičov, teplo domova a láska najbližších sa nedá nahradiť ničím iným. Napriek tomu tá radosť v detských očiach stála za to a v deťoch ostali príjemné spomienky na krásne prežité Vianoce.

Vedenie detského domova p. Mgr. Marcela Marhefková sa chce srdečne poďakovať Nadácii Filantropia za organizáciu nádhernej vianočnej akcie a všetkým ľuďom, ktorí prispeli k tomu, že deti v detskom domove mali v roku 2016 krásne Vianoce.

[image]040[/image]

 

[image]ghp1_1[/image] [image]ghp2_2[/image]