POĎAKOVANIE – Vianočná zbierka kníh Panta Rhei nezisková organizácia

“Knihy sú najtichším a najstálejším priateľom. Sú najprístupnejším a najmúdrejším poradcom a najtrpezlivejším učiteľom.”
Charles William Eliot

V predvianočnom období mal každý zákazník Panta Rhei kúpou vianočnej ozdoby v kníhkupectvách a na eshope možnosť prispieť na knižné kútiky v Centrách pre deti a rodiny, ktoré po celom Slovensku buduje nezisková organizácia Panta Rhei, n.o.

Priamo v kníhkupectvách mohol navyše splniť knižné prianie konkrétneho dieťaťa, tak že si ho vybral z príslušného zoznamu a knihu mu v kníhkupectve zakúpil. Knihy boli následne odovzdané do centra, v ktorom dieťa býva.

Knihy boli doručené a pod vianočným stromčekom odovzdané aj deťom z nášho Centra pre deti a rodiny a nesmierne si vážime každého, kto sa rozhodol naše deti týmto spôsobom potešiť a obdariť. Ich radosť bola veľká a nielen to. Priniesla poučenie, uvoľnenie, pocit spokojnosti a radosti. Bola zhmotneným snom, predstavou, ktorá sa stala skutočnosťou a cenným darom, ktoré každé dieťa získalo.

Naše poďakovanie patrí kníhkupectvu Panta Rhei za organizáciu tejto zbierky a všetkým jej zákazníkom, ktorí sa rozhodli potešiť deti z nášho centra a zakúpiť im ich vysnívanú knihu.

S úctou riaditeľka, deti a zamestnanci Centra pre deti a rodiny Spišská Belá