Leto 2019

Letný čas nám ubehol rýchlo ako voda a ani sme sa nenazdali a je tu opäť škola. Spomienky na príjemné letné dni, teplé slnko a kopu aktivít nám v našich mysliach zostanú ešte veľmi dlho.

Určite nezabudneme na oslavu MDD dňa 26.06.2019, ktorú sme spojili s oslavou ukončenia školského roka a rovnými nohami sme vhupli do bezstarostných letných dní. V termíne od 03. – 17.07.2019 sme strávili na letnom tábore v mieste Mošovce – Drienok, kde nám bolo všetkým veľmi super. Páčili sa nám aktivity, ktoré mali pre nás pripravené a samozrejme našli sme si tam aj veľa nových kamarátov.

Druhý rekreačný pobyt sme absolvovali s tetou Hankou a Marienkou vo Vyšných Ružbachoch. Denne sme sa kúpavali v teplom bazéne a oddychovali v nádhernom kúpeľnom prostredí. S ujom Erikom sme absolvovali pravidelné výlety na kúpalisko do Spišskej Novej Vsi, deti zo Starej Ľubovne zase navštevovali kúpalisko a hrad v tomto meste.

Mali sme spoločné stretnutia, opekačky, absolvovali sme výlety do Košíc, Červeného Kláštora a Vysokých Tatier. Ďakujeme všetkým vychovávateľom a tete Marienke za sprostredkovanie nezabudnuteľných zážitkov.