Dňa 12.04.2026 sa v priestoroch GES Clubu v Košiciach realizoval Najmilší koncert roka, kde na tomto regionálnom kole vystúpili s nacvičeným programom aj deti z nášho centra.
Každoročne je mesiac marec spomínaný ako mesiac knihy a myslíme si, že táto tradícia spomienky záujmu o literatúru by nemala upadnúť do zabudnutia. Zvlášť v dobe digitalizácie a rastúceho nezáujmu o knihy je potrebné deťom vštepovať lásku a úctu k literatúre.
V dňoch 24. až 25.03.2026 sa v našom Centre pre deti a rodiny zrealizovalo aktualizačné vzdelávanie pre pedagogických a odborných zamestnancov.
Pred prvým jarným dňom sa zúčastnili deti z 1. SUS v sprievode svojej p. vychovávateľky Zuzky na „Veľkonočných trhoch“ spoločnosti BEKO.
Deti z 1. SUS sa už tradične podujali na výrobu veľkonočných pohľadníc, pri ktorej využili farebný papier a rozvíjali svoju jemnú motoriku strihaním a lepením.
Počas jarných prázdnin deti z našich skupín navštívili Hrebienok vo Vysokých Tatrách a plaváreň v Starej Ľubovni.
Staňte sa profesionálnym náhradným rodičom a dajte deťom šancu prežiť detstvo v úplnej rodine. Profesionálny náhradný rodič je zamestnancom Centra pre deti a rodiny a poskytuje starostlivosť deťom vo svojom domácom prostredí.
(viac…)
Deti v 3. samostatne usporiadanej skupine trávili zimné prázdniny v kruhu svojich najbližších kamarátov a súrodencov a v spoločnosti vychovávateľov, ktorí sa im usilovali spríjemniť im voľné dni v čo najbohatšom programe.
Dovoľte nám vyjadriť srdečné poďakovanie za obdarovanie našich detí a splnenie ich vianočných želaní. Vyjadrujeme veľkú vďačnosť za splnenie ich snov, ktoré sa zhmotnili pod vianočným stromčekom.
V čase očakávania Vianoc nás privítala 1. skupina nášho centra a otvorila svoje dvere pre všetkých návštevníkov. Pripravili si krásny program a bohaté pohostenie.





